1978 yılında bakkallıkla başladığımız iş hayatımıza; perakendeciliğin en verimli yılları olmasından kaynaklanan uygun ortam ve ekonomik koşulları değerlendirip büyüme kararı aldık ve 1990 yılında gıda toptancılığına başladık. Bu süreç içerisinde karma ürün çeşitliliği esasına dayanan, etkin satış ve dağılım anlayışımız,Sektörde önemli ve saygın bir yer edinmemizi sağladı. Piyasanın etkili rekabet koşulları altında ; ekip ruhumuzun bizlere verdiği güçle, her yıl büyüyen hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerledik. İlerleyen yıllarda çağın getirdiği mental, teknolojik ve mesleki alanlardaki hızlı ve etkili gelişmelerin dağıtım sektörünü daha ihtisaslı ve ürün odaklı distribütörlük anlayışına sürüklemeye başladığı 1996 yılından itibaren  biz de sektördeki saygın yerimizin bize verdiği önemli avantajlarla çok uluslu ve ulusal firmaların distribütörlüklerini yapmaya başladık.Halen bölge distribütörlüklerini başarıyla sürdürmekteyiz. 2008 yılında yeni ürün meydana getirmenin  cazibesi ile şekillenen üretim yapma hedefimizi deterjan ve temizlik ürünleri alanında hayata geçirmeye karar verdik. Bu zorlu süreç içersinde gelişmiş üretim teknolojilerini yakından takip ederek, ürünlerimizde yüksek kalite ve çeşitliliği hedefledik. Kararlılıkla 2008 yılında 200 m2’lik alanda sıvı deterjan üretimi ile başladığımız üretim serüvenimiz bugün Aydın Organize Sanayi Bölgesinde 2500 m2 lik alanda kurulu tesislerimizde sürekli gelişerek devam etmektedir.
Vizyonumuz
Amatör ruh ile  profesyonel yaklaşım ve uygulamalarla  yine  yerelden ulusal piyasalarda kabul görmüş ve tüketici beklentilerine  yanıt veren marka olmak ve bu gücü tüm ulusal perakende çevresinde satış ,pazarlama ve dağılımını sağlamak , sürdürmek.
Misyonumuz
Temizlik ürünleri sektöründe geniş ve yenilikçi ürün yelpazesini sürekli geliştiren, Tüketici ihtiyaç ve eğilimlerini herzaman karşılayan kalite ve insan sağlığından ödün  vermeden ulusal bir marka gücüne ulaşmak.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player